Propojení...

PROJEKTOVÝ ASISTENT/ KA S AJ, 35 - 40 000Kč

Lokalita Prague
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 35 000 - 40 000 CZK/m
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Hollanová Martina
Referenční číslo 19-12-237867

Popis pozice

Máte pocit, že pozice ASISTENTA/ KY je vám "malá"? Máte již zkušenosti z asistentské pozice, kde jste měli možnost nahlédnout do projektové činnosti? Hovoříte plynule ANGLICKY a rádi byste cizí jazyk využívali na denní bázi?

Pro zahraniční společnost sídlící v moderní pražské kanceláři hledáme kandidáty a kandidátky na pozici: PROJEKTOVÝ ASISTENT/ KA SE ZNALOSTÍ ANGLIČTINY!

Chcete-li získat stabilní a zároveň dynamické zaměstnání, být duší kanceláře a pravou rukou partnerům společnosti, budeme se těšit na vaše životopisy v českém a anglickém jazyce.

Náplň práce:

  • podpora projektových manažerů
  • správa administrativní agendy jednotlivých projektů, příprava materiálů
  • účast na poradách
  • reporting
  • průzkum trhu
  • zastřešení organizačních záležitostí týkajících se chodu a fungování kanceláře (zajistit úklidovou firmu, fungující IT, objednávky kancel. potřeb...)
  • komunikace s dodavateli
  • podpora partnerů kanceláře, příprava služebních cest
  • komunikace s klienty, archivace smluv, organizace akcí pro klienty, vánočních dárků atp.
  • evidence přijatých faktur
  • podpora marketingových aktivit (příprava prezentací, vánočních večírků, aktualizace webových stránek, atp.)

Nástup na pozici: IHNED
Lokalita: Praha 4
Pracovní doba: 9- 18:00h (občasná flexibilita nutná)

Requirements

  • min. 2- 3 roky zkušeností z asistentské pozice (projektový administrátor, asistent týmu)
  • VÝBORNÁ ZNALOST AJ (= interní jazyk)
  • min. bakalářské vzdělání
  • ruský/ německý jazyk výhodou
  • MS Office- pokročilá znalost
  • časová flexibilita
  • preciznost
  • excelentní organizační schopnosti
  • důvěryhodnost
  • takt a diplomacie

Benefits

  • finanční bonusy dle výsledků
  • mobilní telefon
  • notebook
  • občerstvení na pracovišti
  • možnost kariérního růstu

Other notes

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.
Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=lidske-zdroje-pravo-administrativa

HR and Office Services and Law | Administration | Assistant | Office manager | Receptionist | Executive | General | Personal | Reception | Senior | Team | Administrativní pracovník