PROJEKTANT | vhodné i pro absolventy

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
5-5-352080
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte vzdělání stavebního nebo strojního směru?

Přijďte k nám a uplatněte své získané předchozí zkušenosti. Šanci u nás mají ale i šikovní absolventi. Výhodou bude, pokud Vám něco říká pojem TZB. Jedná se o projektování hasicích zařízení.

Přidejte se do našeho týmu vyvolených podílejících se na výstavbě nejmodernějších závodů. Máte možnost stát se součásti zajímavých projektů.

V současné chvíli hledáme PROJEKTANTA hasicích zařízení.

Náplň práce:

  • zpracování dokumentace a podkladů pro objednání materiálu
  • tvorba výkresové dokumentace
  • autorský dozor při realizaci projektů
  • komunikace s investorem
Požadavky
  • VŠ vzdělání stavebního/strojního směru
  • znalost programu AutoCaD nutností
  • mírně pokročilá AJ (schopnost dorozumět se)
  • znalost MS Office
  • ŘP sk. B

Preferujeme nástup IHNED. na TOP kandidáta si však rádi počkáme.

Benefity
  • nadstandardní finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • služební automobil
  • možnost částečného HO
  • pružná pracovní doba
  • práce na zajímavých projektech