Propojení...

PROJEKTANT TZB

Lokalita Nový Jičín
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 25 000 - 40 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 3 měsíci
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 4-40-244780

Popis pozice

Pro českou firmu hledáme dalšího člena do týmu na pozici PROJEKTANT TZB.

Pokud umíte pracovat s programem AutoCAD a máte zkušenost na pozici projektanta se zaměřením na technické zařízení budov, pak nám neváhejte poslat Váš profil s Vašimi zkušenostmi.

Budete provádět projekční činnost ve všech úrovních: od studie, přes dokumentace pro územní řízení, stavební povolení po prováděcí projektovou dokumentaci a dokumentaci pro výběr zhotovitele.

Budete také vykonávat autorský dozor, příp. technický dozor montážní firmy při realizaci stavby.

Požadavky

  • Min. středoškolské vzdělání stavebního nebo technického směru
  • Zkušenosti s programem AutoCAD
  • Čtení technické a výkresové dokumentace TZB
  • Zkušenost na obdobné pozici
  • Znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, Internet)
  • Samostatnost
  • Analytické myšlení

Výhodou:
  • Znalost kreslícího programu REVIT
  • Znalost Anglického jazyka
  • Znalost projektování SHZ

Benefity

  • Možnost práce na HPP, či práce na IČO
  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • Zahraniční školení a vzdělávání

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=stavebnictvi-a-reality

Stavebnictví | Engineering | Pozemní | Konstruktér / projektant | Technik | Dozor | Hlavní | Koordinátor | Rozpočtář | Stavbyvedoucí | Specialista | AutoCAD | OSVČ | Stavba | TZB | Potrubí | Designer