Propojení...

INŽENÝR ELEKTRO SYSTÉMŮ, až 80 000 Kč

Lokalita Ostrava
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 70 000 - 80 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 5 měsíci
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 4-30-228188

Popis pozice

Máte vzdělání elektrotechnického směru a máte zkušenost s elektro systémy? Domluvíte se anglicky nebo německy?

Nyní obsazujeme pozici INŽENÝR ELEKTRO SYSTÉMŮ, až 80 000 Kč

Náplň práce je:

  • Projektování pohonných systémů
  • Výběr elektro komponent
  • Plánování projektu a jednotlivých činností
  • Testování a zkouškové simulace
  • Komunikace se zahraničím

Požadavky

  • VŠ vzdělání, ideálně obor elektrotechnika, případně SŠ
  • Znalost fungování elektro systémů a povědomí, jak fugnuje systém jako celek (signalizace, vilv parametrů jednotlivých komponent)
  • Znalost měřící techniky
  • Angličtina nebo němčina na komunikativní úrovni
  • Zkušenosti na obdobné pozici s projektováním

Benefity

  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost profesního růstu
  • Cafeteria systém
  • Příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volnočasové aktivity

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Strojírenství | Projektový manažer | Plánovač | Specialista | Měření | Projekt | System Engineer