PROJEKTANT - ABSOLVENT | ELEKTRO | PRAHA

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
30 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
2-30-341425
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Česká společnost s více než 60ti letou tradicí se sídlem v Praze hledá JUNIORA na pozici PROJEKTANT - KONSTRUKTÉR v oblasti elektro!

Pojď se stát součástí menšího týmu konstruktérů, kde není nouze o projekty. Zajímal by Tě návrh, vývoj, konstrukce primárně pevných trakčních zařízení? Pak jsi náš člověk! Prostor pro zaučení zde máme, pokud máš základy AutoCADu, ideální!

Co by Tě čekalo:

- Tvorba technické, zkušební a elektro dokumentace, zpracování projektů od fáze požadavků až po přípravu podkladů pro výrobu
- Prověřování specifikace zákazníků z hlediska požadavků, komunikace se zákazníkem a ostatními členy týmu
- Provádění a vyhodnocování vývojových a výrobních zkoušek, vyhodnocování funkce výrobku, případné změny a korekce v konstrukci
- Zajišťování zkušebních vzorků a prototypů
- Technická podpora oddělení nákupu a obchodu

Požadavky

- Vzdělání SŠ/VŠ elektrotechnického směru - zaměření energetika nebo elektrotechnika
- vyhl. 50 § 6 a výše; popř. 100/1995 Sb.
- Alespoň základní znalost AutoCAD 2D/3D, Inventor výhodou
- Dlouhodobý zájem o pozici projektant - konstruktér elektro
- Pasivní znalost anglického nebo jiného cizího jazyka
- Znalost práce s počítačem (Office)
- Samostatnost, spolehlivost, flexibilita
- ŘP sk.B výhodou

Benefity

- Systém prémií (výkonové a další bonusy)
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek na penzijní a životní připojištění, Stravenky
- Příspěvek na stravování
- Jazykové vzdělávání
- Flexibilní pracovní doba
- Systém odborného zaškolení (vyhl.50/78 Sb., vyhl.100/95 Sb., 3D CAD, správa dat)
- Možnost dalšího vzdělávání a rozšiřování kvalifikace v pobočkách společnosti
- Možnost uplatnění i pro absolventy