Propojení...

PROJECT MANAGER V BANKOVNICTVÍ

Lokalita Střížkov
Druh pozice Plný úvazek
Zveřejněno před 4 měsíci
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 13-11-244632

Popis pozice

Láká vás projektový management? Máte zájem účastnit se mezinárodních projektů v rámci prestižní banky?

Mezinárodní společnost působící v bankovnictví právě hledá vhodné kandidáty na pozici PROJECT MANAGER V BANKOVNICTVÍ.

Zodpovědnosti

  • implementace projektů připravených na globální úrovni
  • komunikace s týmy v rámci ČR i zahraničních poboček
  • vyhodnocování rizikových faktorů jednotlivých projektů
  • úlohy úzce související s business managementem

Nástup: dle domluvy
Smlouva: na dobu určitou 12 měsíců
Lokalita: Praha 1

Požadavky

  • min. SŠ vzdělání
  • 3-4-letá zkušenost z financí/bankovnictví podmínkou
  • zkušenost z BIG 4 výhodou
  • angličtina na pokročilé úrovni - komunikace s vedením zahraničí (slovemi písmem)
  • český/slovenský jazyk na úrovni rodilého mluvčího
  • zkušenost s projektovým managementem velkou výhodou
  • silné organizační schopnosti
  • týmový hráč

Benefity

  • nadstandardní platové ohodnocení
  • 5. týden dovolené
  • stravenky
  • příspěvek na volnočasové aktivity
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • zázemí stabilní společnosti

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search-disciplines=finance-bankovnictvi

Finance a bankovnictví | Bankovnictví | Management | Kontrolor | Manažer | Specialista | Projektový manažer | Administrativa | Controlling | Operation | Produkt | Risk | Týmová | Finance | Obecný | Project Manager