Propojení...

PROJECT MANAGER Jr./Sr.

Lokalita Praha hl.m.
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 30 000 - 55 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Ptáčková Andrea
Referenční číslo 2-40-236864

Popis pozice

Pokud máte zkušenosti s vedením stavebních projektů a domluvíte se anglicky, čtěte dál.

Česká stavební společnost, zabývající se komplexním projektovým managementem pozemních staveb hledá posilu do týmu na pozici:

  • vedení projektů na straně investora
  • koordinace subdodavatelů
  • kontrola harmonogramu a kvality prací

Přijmeme i čerstvé absolventy s krátkou praxí. Jedná se o práci především v Praze, velké administrativní projekty.

Požadavky

  • SŠ/VŠ technického směru
  • komunikativní úroveň anglického jazyka
  • předchozí zkušenost na obdobné pozici alespoň jeden rok
  • organizační dovednosti

Benefity

  • zázemí rostoucí firmy
  • zajímavé projekty v Praze
  • mzda dle dohody
  • možnost kariérního rozvoje

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=stavebnictvi-a-reality

Stavebnictví | Pozemní | Koordinátor | Manažer | Budova | Komerční | Junior | Projekt | Retail | Senior | Project Manager