Propojení...

PROGRAMÁTOR WEBOVÝCH APLIKACÍ

Lokalita Olomoucký kraj
Druh pozice Plný úvazek
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Vaidová Magda
Referenční číslo 12-10-241065

Popis pozice

  • Návrh a programování softwaru na základě požadavků klienta
  • Testování a modifikace softwaru
  • ověřování statutu softwarových chyb
  • komunikace s dalšími odděleními (testery, dokumentátory, pracovníky podpory)
  • vypracování podkladů pro technickou podporu
  • základní testování naprogramovaných úkolů

Požadavky

  • VŠ - IT zaměření
  • Výborná znalost Java script, Java
  • znalost HTML, CSS, webových technologií, SOAP, REST, SmartClient
  • AJ na komunikativní úrovni, znalost IT terminologie podmínkou, znalost NJ výhodou
  • komunikativnost
  • pečlivý a zodpovědný přístup k práci
  • týmovost a aktivní přístup

13. plat, firemní akce, cafeteria, společné snídaně, malé kanceláře, rodinné prostředí, 25 dní dovolené, atd.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/it-telekomunikace/

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Programátor / vývojář | Javascript | Java | HTML | CSS |