Propojení...

PRODUCTION PLANNER

Lokalita Královéhradecký kraj
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 25 000 - 35 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 5-21-238170

Popis pozice

Baví Vás plánování a koordinování? Dokážete svou práci přizpůsobit změnám, které jsou ve výrobě na denním pořádku? Výrobní automotive společnost v okolí Hradce Králové hledá aktivního člověka na pozici:

Vaší náplní práce bude:

  • plánování výroby dle požadavků zákazníků a výrobních kapacit
  • koordinace a řízení činností souvisejících se stanovením výrobního plánu
  • administrativa, reporting
  • pravidelné meetingy s oddělením logistiky

Požadavky

  • praxe ve výrobní společnosti v oblasti plánování
  • schopnost rychle se rozhodovat
  • odolnost vůči stresu

Benefity

  • 13. a 14. mzda
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvky na stravování
  • slevy na volání a tankování
  • moderní pracovní prostředí

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=vyroba-provoz

Engineering | Výroba a provoz | Logistika | Výroba a průmysl | Vedoucí | Supervizor | Production planner