Propojení...

PRODEJNÍ ASISTENT/KA S ČÍNŠTINOU, 150 Kč/hod.

Lokalita Praha hl.m.
Obor
Druh pozice Částečný úvazek
Mzda 150 Kč/hod.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 13-19-244664

Popis pozice

Domluvíte se čínsky a rád/a byste si čínštinu procvičil/a v praxi? Zajímá Vás obchod a chcete být v denním kontaktu s lidmi? Pokud ano, zašlete nám svůj životopis na pozici BRIGÁDA S ČÍNŠTINOU a staňte se součástí prodejního týmu v obchodě s luxusními doplňky!

Náplň práce:

  • kompetentní a profesionální služby zákazníkům
  • budování a udržování vztahů se zákazníky
  • realizace a údržba vzhledu prodejny a prezentace výrobků
  • pomoc a účast na propagační činnosti a prodejních akcích
  • pomoc manažerovi s vyřizováním objednávek, vedením skladových zásob a inventurou

Lokalita: Praha 1

Požadavky

  • SŠ vzdělání
  • komunikativní znalost angličtiny, čínštiny
  • zkušenosti v oblasti poradenství a prodeje
  • vynikající dovednosti při obsluhování VIP zákazníků
  • reprezentativní vystupování
  • flexibilita

Benefity

  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • prostředí s luxusními produkty
  • balíček firemních benefitů (bonusy z prodeje apod.)

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/brigady-docasna-prideleni/

Výroba a provoz | Obchod | Prodavač | Shop assistant