Propojení...

PRODEJNÍ ASISTENT/KA luxusní obuvi, až 27 000 Kč/měs.

Lokalita Praha hl.m.
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 22 000 - 27 000 Kč
Zveřejněno před 3 dny
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 13-13-325659

Popis pozice

Pojďte pracovat jako SALES ASSISTANT pro obchod se stylovou obuví. Jste-li komunikativní osobnost s citem pro módu, rádi si přečteme Váš životopis.

Náplň práce:

  • kompetentní a profesionální služby zákazníkům
  • přímý prodej i práce na pokladně
  • údržba vzhledu prodejny a prezentace zboží

Nástupní mzda: 22 000 Kč/měs. + 1 000 Kč za práci o víkendu + 3 až 4 000 Kč osobní ohodnocení
Pracovní doba: krátký/dlouhý týden (10:00 - 20:00 hod)
Lokalita: Na Příkopech

Požadavky

  • profesionální vystupování a orientace na zákazníka
  • zkušenosti s prodejem vítáme, nejsou však nutností
  • anglický jazyk na úrovni alespoň B1

Benefity

  • multisport karta
  • 25 - 50% sleva na zboží u nás i ve spřízněných prodejnách

Obchod a marketing | Obchod | Prodavač | Retail | Přímý prodej | Produkt | Móda | Dealer