Propojení...

PRODEJNÍ ASISTENT/KA - LUXUSNÍ HODINKY, až 25 000 Kč/měs.

Lokalita Praha hl.m.
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 23 000 - 25 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 5 dny
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 13-21-244540

Popis pozice

Máte rádi luxusní produkty? Ovládáte angličtinu a Váš zákaznický servis je na excelentní úrovni? Pro našeho významného klienta hledáme vhodné kandidáta na pozici PRODEJNÍ ASISTENT/KA.

Náplň práce:

  • zákaznický servis a poskytování služeb zákazníkům
  • udržování dobrých vztahů s novými i stávajícími klienty
  • práce na pokladně
  • asistence vedoucímu prodejny
  • organizace chodu prodejny

Směny: po-pá 9:00-18:00
Lokalita: Praha 1
Nástup: dohodou

Požadavky

  • minimálně středoškolské vzdělání
  • praxe v prodeji ideálně v oblasti šperků, hodinek, elektroniky, či luxusní módy
  • vynikající prodejní dovednosti - aktivní prodej, profesionální a osobní přístup k zákazníkům
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni, ruština výhodou
  • zkušenost s prací s programem Pohoda výhodou
  • komunikativní typ se silnou orientací na zákazníka
  • spolehlivost, pečlivost

Benefity

  • zázemí silné společnosti
  • pravidelné bonusy dle obratů z prodeje
  • prostředí luxusní prodejny
  • lokalita v centru Prahy

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/vyroba-provoz/

Výroba a provoz | Obchod a marketing | Obchod | Podpora týmu prodeje | Prodavač | Retail | Produkt | Shop assistant