Propojení...

PROCESNÍ TECHNOLOG

Lokalita Liberecký kraj
Druh pozice Plný úvazek
Zveřejněno před 4 dny
Kontaktní osoba Pražáková Anna
Referenční číslo 11-21-223137

Popis pozice

Pokud znáte proces zpracování polymerů, domluvíte se anglicky a pracovali jste na pozici procesní technolog, zřejmě hledáme právě Vás.

Obsazujeme pro společnosti sídlící v České Lípě PROCESNÍHO TECHNOLOGA.

Náplň práce:

  • optimalizace procesu extruze na stávajících produktech
  • vytváření analýz vyrobitelnosti nových produktů
  • vyhledávání a aplikace nových technologií
  • vedení investičních projektů a produktových projektů ve spolupráci s HQ

Požadavky

  • SŠ / VŠ vzdělání technické nebo chemické
  • AJ na úrovni B1
  • SAP výhodou
  • znalost procesu zpracování polymerů (extruze minimálně teoreticky) a vliv procesu na vlastnosti materiálu
  • projektové znalosti (vedení projektů – definování kapacit i finanční náročnosti)
  • ISO 9001 a 14001
  • znalost principů LEAN

Benefity

  • 5 týdnů dovolené
  • odborné vzdělávání
  • příspěvek na stravné
  • možnost profesního růstu a získání vysoké odbornosti v oblasti extruze plastů

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=vyroba-provoz

Engineering | Výroba a provoz | Průmysl | Výroba a průmysl | Technolog | Proces | SAP | ISO 9001 | ISO 14001 | FMEA | LEAN | Kabely | Guma | Extruze | Production technologist