Propojení...

Procesní technolog

Lokalita Mladá Boleslav
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 35 000 - 45 000 Kč/měs.
Zveřejněno před asi 1 měsícem
Kontaktní osoba Koudelová Eliška
Referenční číslo 2-30-244572

Popis pozice

Nabízíme Vám vstup do silného sektoru automotive na pozici procesního inženýra.
Jedná se o práci pro stabilní společnost s velkým potenciálem. Pozice je vhodná i pro absolventy technického oboru.

PROCESNÍ TECHNOLOG

Co Vás čeká?

  • zavádění nových produktů a technologií do výroby
  • koordinace, optimalizace a zefektivňování výrobních procesů
  • podíl na zavádění nových výrobních linek (využijete znalosti mechaniky, pneumatiky, hydrauliky i programování robotů)
  • spolupráce s projektovými inženýry
  • spolupráce na nákupu strojního vybavení a jednání s dodavateli
  • zlepšování výrobního procesu (ergonomie, lean)

Požadavky

  • vhodné uplatnění pro vysokoškolské absolventy technických oborů
  • min. středoškolské vzdělání technického směru a praxe v oblasti automotive min. 1 rok
  • orientace v technické dokumentaci
  • znalost angličtiny pro práci s technickou dokumentací a e-mailovou korespondenci
  • znalost technologie svařování kovů výhodou
  • výborné organizační a komunikační schopnosti
  • řidičský průkaz sk. B

Benefity

  • zajímavá a různorodá pracovní náplň
  • 13. plat, vyplácen semestrálně
  • 5 týdnů dovolené po 1. odpracovaném roce
  • bonusový program pro zaměstnance
  • stravování v závodě
  • profesní růst
  • další odborné vzdělávání v rámci požadavků pracovní pozice
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • jazykové kurzy

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/engineering/

Engineering | Výroba a provoz | Průmysl | Strojírenství | Technolog | Specialista | Automotive | ISO/TS 16949 | APQP | Process engineer