Procesní Specialista

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
2-14-357925
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro našeho klíčového klienta nyní hledáme vhodného kandidáta na pozici:

SPECIALISTA PRO ZLEPŠOVÁNÍ PROCESŮ

V roli specialisty na zlepšování budete identifikovat navrhovat zlepšování napříč různými obchodními procesy.

Digitalizace a automatizace bude hlavní náplní Vaší práce.

Požadavky

Co od vás očekáváme?

  • Dosavadní výsledky zlepšování procesů, přinejmenším napříč procesy F&A
  • Znalosti a zkušenosti s metodami zlepšování procesů
  • Komunikační dovednosti
  • Analytické myšlení
  • Certifikace SixSigma jako výhoda
  • Angličtina nutností / němčina výhodou
  • Cestovní požadavek (20%)
Benefity

Co vám můžeme nabídnout?

  • Místo výkonu práce: Praha
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Home office a firemní mateřské školky pro lepší skloubení pracovního a soukromého života
  • Individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění
  • Příspěvek na stravování ve formě e-stravenek
  • Nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky
  • Smlouva na dobu NEURČITOU