PROCESNÍ INŽENÝR | S PRAXÍ | 50 000 KČ

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
9-10-403900-5
Popis pozice

Zajímají Vás výrobní procesy? Máte zkušenost jako Procesní inženýr?

Právě hledáme kolegu/kolegyni do našeho týmu, který/-á by měl mít zájem o technologické zajišťování výroby, nastavování či optimalizaci výrobních procesů.

Vaše hlavní zodpovědnosti budou:

  • Hodnocení technických specifikací u nově zaváděných výrobků
  • Přípravu a nastavení výrobních procesů u nových produktů
  • Zavedení nových výrobních procesů – technologií
  • Kontrola výrobních procesů – zavádění systémů proti chybám
  • Zvyšování efektivnosti výrobních procesů
Požadavky
  • SŠ / VŠ vzdělání: strojní, elektrotechnické či mechatronické
  • Znalost anglického na úrovni B1
  • Praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • Pokročilá znalost MS Office
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Roční bonusy
  • Smlouva na dobu neurčito
  • Příspěvky na životní/penzijní pojištění
  • Jazykové kurzy a motivační školení
  • Školení potřebná k výkonu práce
  • Dotované stravování/stravenky