Logistický specialista - Plzeň

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
9-21-397255-3
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste logistický nadšenec a domluvíte se anglicky?

Hledáme kandidáty/kandidátky na pozici LOGISTIK.

Vaším ú kolem bude:

  • Koordinace přidělených projektů se zaměřením na skladování, odesálání, layouty, pracovní postupy
  • Navrhování a optimalizace logistických procesů a technologií
  • Implementace zlepšovacích návrhů s cílem zefektivnit procesy a snížit náklady v oblasti nákupu, skladování a expedice materiálů a výrobků
  • Zavádění interních logistických procesů během výstavby nových pracovišť a optimalizace výrobních linek
  • Spolupráce s kolegy ze zahraničí, občasné služební cesty do sesterských závodů
  • Práce v ERP systému
  • Zvyšování efektivity v logistickém řetězci
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání
  • AJ na komunikativní úrovni
  • Znalost logistických metod, procesů
  • předchozí praxe v oddělení logistiky (nejlépe interní)
  • ŘP B.
  • Občasné služební cesty (ochota cestovat)
Benefity
  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění * Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy školení
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní akce
  • Příspěvek na dojíždění