PROCESNÍ INŽENÝR| ELEKTRO

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 75 000 Kč
Referenční číslo
8-18-406008
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Procesy ve výrobních společnostech Vám nejsou cizí? Znáte systémy neustálého zlepšování? Angličtina je pro Vás hračka? a co takové elektro?

Pokud jste odpověděli ano chceme o Vás slyšet!

Co má na starosti procesní engineer?

  • Spolupráce na vývoji procesů, produktů, strojů a skladování.
  • Podílení se na systémech neustálého zlepšování.
  • Navrhuje, analyzuje a realizuje výrobní programy a linky.
  • Vytváří systém neustálého zlepšování.
  • Poskytuje technickou podporu výrobě a optimalizaci (snižování nákladů a zvyšování kvality).
  • Spolupracuje s ostatními odděleními v závodě.
Požadavky
  • Technické vzdělání a jazyková zdatnost.
  • Zkušenosti s procesy a nástroji pro řešení problémů.
  • Analytické myšlení a znalost MS Office.
  • Chuť se učit a pracovat samostatně.

Výhodou- znalost AutoCAD, Vyhláška 50 § 6

Benefity
  • 25 dní dovolené
  • roční bonusy
  • 100Kč/den stravenka
  • příspěvek na penzijní pojištění