Propojení...

PŘÍLEŽITOST V NĚMECKU | LOGISTIKA | NÁSTUP IHNED

Lokalita Zahraničí (jiné)
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 3 000 EUR/měs.
Zveřejněno před 23 dny
Kontaktní osoba Vaidová Magda
Referenční číslo 12-30-235230

Popis pozice

Obchodní společnost zabývající se logistikou zemědělských komodit hledají nové kolegy na pobočku v Hamburgu.

Jsi absolvent technické nebo ekonomické univerzity, mluvíš perfektně anglicky a máš zájem pracovat a žít v Německu-

Přihlaš se do výběrového řízení!!

Hlavní náplní práce bude:

  • komunikace s dodavateli a zákazníky
  • zajištění přepravy (kamiony, vlaky, lodě)
  • fakturace, objednávky
  • práce v SAPu nebo jiném ERP softwaru
  • pravidelný reporting

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe na odbobné pozici výhodou, NIKOLIV PODMÍNKOU!
  • perfektní úroveň anglického jazyka, němčina výhodou
  • ochota žít a pracovat v Německu
  • NÁSTUP OKAMŽITĚ!
  • řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search-disciplines=engineering

Engineering | Logistika | Absolvent | Logistik | Junior | Logistician