Propojení...

PRACOVNÍK BOZP A PO - Kostelec nad Černými Lesy

Zveřejněno před 4 měsíci
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 13-19-244534

Popis pozice

Máte praxi v oblasti BOZP a PO? Hledáte stabilní a dlouhodobé zaměstnání? Pak nám zašlete Váš životopis!

Pro společnost zabývající se výrobou sportovního zboží hledáme pracovníka na pozici Pracovníka BOZP a PO.

Na starosti budete mít:

  • vedení agendy BOZP/PO
  • spolupráci s se státními úřady v oblasti BOZP/PO a ekologie
  • pravidelnou tvorba reportů
  • kontrolu dodržování předpisů v oblastech BOZP/PO a ekologie
  • odpadové hospodářství
  • tvorbu a kontrolu bezpečnostních pravidel ve firmě
  • koordinace a podpora externích dodavatelů

Nástup: Ihned
Lokalita: Kostelec nad Černými lesy

Požadavky

  • praxe v oblasti komunikace s dodavateli nebo v oblasti administrativy
  • uživatelská znalost práce na PC
  • pečlivost
  • zájem o dlouhodobou spolupráce

Benefity

  • zajištění odborného školení včetně školení na OZO
  • příspěvek na stravování
  • 13. plat
  • 4 dny dovolené navíc
  • pohodové pracovní prostředí
  • možnost dlouhodobé spolupráce

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=brigady-docasna-prideleni

Výroba a provoz | Výroba a průmysl | Údržbář | Výroba | Safetyatwork and technical equipment technician