Propojení...

PRÁCE VE VÝROBĚ LÉKŮ, mzda od 22 100 Kč

Lokalita Praha hl.m.
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 22 100 - 28 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 13-19-244697

Popis pozice

BEZPRAŠNÉ PROSTŘEDÍ, VÝROBA LÉKŮ, ZAJÍMAVÉ FINANČNÍ OHODNOCENÍ a NÁSTUP MOŽNÝ IHNED!

To vše Vás čeká, pokud nastoupíte na pozici Operátor výroby do farmaceutické společnosti a budete mít zároveň možnost pracovat v týmu který vyrábí léky.

ZÁROVEŇ NABÍZÍME MOŽNOST PŘECHODU DO KMENOVÉHO STAVU V PRŮBĚHU PRVNÍHO ROKU!

NÁPLNÍ PRÁCE JE:

  • obsluha výrobní linky
  • zpracování drobné administrativy
  • práce ve třísměnném provozu
  • práce v lokalitě Praha 10

KOLIK SI REÁLNĚ VYDĚLÁTE?
Nástupní mzda 22 100 Kč
Po zaučení možnost navýšení mzdy o 1000 Kč
Po zkušební době pravidelný měsíční výkonnostní bonus - 10% z hrubé mzdy
Směnový příplatek 500 Kč nebo 1 500 Kč

Požadavky

  • zkušenost s prací ve výrobě
  • zájem o dlouhodobou spolupráci
  • ochota pracovat ve třísměnném provozu

Benefity

  • po zaučení PŘECHOD DO KMENOVÉHO STAVU SPOLEČNOSTI
  • VÝKONOSTNÍ BONUS ve výši až 10% z hrubé mzdy po zkušební době
  • NADSTANDARDNÍ PŘÍPLATKY za práci přesčas a o víkendu
  • příplatky za odpolední a noční směny 500 Kč nebo 1 500 Kč
  • jeden TÝDEN DOVOLENÉ NAVÍC
  • OBĚDY či VEČEŘE v areálu pracoviště ve výši 30 KČ
  • nárok na FLEX PROGRAM ve výši 10 000 Kč/rok ihned po zkušební době

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search-disciplines=brigady-docasna-prideleni

Výroba a provoz | Výroba a průmysl | Dělník | Operátor | Výroba | Směna | Montáž | Production Operator