Propojení...

PRÁCE VE SKLADU NA 2 SMĚNY - Chrudim

Lokalita Chrudim
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 23 000 - 25 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 23 dny
Kontaktní osoba Rysová Aneta
Referenční číslo 5-21-247194

Popis pozice

Hledáte stabilní a smysluplnou práci na Chrudimsku, ale nemáte zkušenosti?
Nevadí - praxi získáte u nás!
Pro významnou společnost působící v oblasti stavební chemie hledáme zaměstnance do skladu.
Uhradíme Vám i kurz VZV..
Očekáváme pouze zodpovědný přístup a samostatnost.

Co budete mít na starosti?

  • práce ve skladu dle pokynů nadřízeného
  • obsluhu VZV
  • manipulaci s materiálem

Pracovní doba: ranní 6-14, odpolední 14-22
Nástup možný IHNED!

Požadavky

  • SOU vzdělání
  • samostatnost, zodpovědnost, proaktivita

Benefity

  • úhrada kurzu na VZV
  • volné víkendy + v případě přesčasů o víkendech příplatek nad zákonnou povinnost 50 %!
  • pracovní smlouva na rok, poté doba neurčitá

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/vyroba-provoz/

Výroba a provoz | Sklady a stěhování | Skladník | Operátor | Manipulant | Warehouse keeper