Propojení...

Práce v administrativě, 20 000 Kč/měs., Jihlava

Lokalita Jihlava
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 17 000 - 25 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 3 měsíci
Kontaktní osoba Stejskalová Jitka
Referenční číslo 6-12-240107

Popis pozice

Umíte anglicky pro základní dorozumnění? Jste komunikativní a nechybí Vám aktivní přístup k práci? Máte rádi výzvy a jste ochotni učit se nové věci? Hledáme kandidáty do zákaznického servisu v Jihlavě.

Náplní Vaší práce bude:

  • podpora zákazníků
  • řešení požadavků klientů
  • komunikace s dalšími odděleními

Požadavky

  • komunikativní člověk, který zapadne do našeho týmu
  • alespoň mírně pokročilá znalost anglického jazyka (nesmíte se bát zvednout telefon, řešit požadavky zákazníků)
  • ochota, pohotovost, samostatnost, důslednost
  • znalost práce na PC

Benefity

  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • osobní ohodnocení
  • stravenky
  • možnost kariérního postupu v rámci firmy

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=lidske-zdroje-pravo-administrativa

HR a administrativa a právo | Administrativa | Zákaznický servis | Asistent / asistentka | Operátor | Back office | Junior | Obecný | Administration