Propojení...

Pokladní - mezinárodní společnost

Lokalita Prague
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 30 000 - 35 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 dny
Kontaktní osoba Mečlová Pavlína
Referenční číslo 19-11-244591

Popis pozice

TOP příležitost pro ty, co nabízí praxi v zajištění pokladny a většího obnosu peněz, ideálně z prostředí FMCG. Nabízíme energický kolektiv, moderní zázemí a velice přátelskou kulturu mezinárodní společnosti.

Na pozici POKLADNÍ budete mít na starost:

  • přebrání, kontrola a následná zodpovědnost za vyšší hotovost
  • třídění přebraných dokumentů
  • kontrola nezbytných dokladů, faktur
  • vystavení dokladů
  • komunikace s obchodními zástupci
  • komunikace s účetní
  • pečlivá evidence
  • práce s interním systémem
  • řešení nesrovnalostí a zodpovědnost za nápravu

Požadavky

  • vzdělání ekonomického zaměření
  • angličtina pro komunikaci s kolegy i klienty, slovem i písmem
  • praxe na pozici pokladní minimálně 2 roky (zodpovědnost za vyšší obnos peněz)
  • schopnost rychle se orientovat a zvládat více aktivit najednou
  • efektivní přístup k práci, vyřídilka a výborné komunikační schopnosti
  • energická osobnost

Benefity

  • občerstvení na pracovišti
  • moderní, příjemné pracovní prostředí
  • firemní telefon
  • sleva na firemní produkty
  • firemní akce
  • pohyblivý balíček benefitů

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=finance-bankovnictvi

Finance a bankovnictví | Účetnictví | Pokladník | Týmová | Finance | Cashier