SPECIALISTA POJIŠTĚNÍ

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
9-3-374636
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Rádi se pohybujete v oblasti obchodu,ale zároveň Vás nebaví neustále vyhledávat nové klienty ? Uvítali by jste v tomto směru pomoc od kolegů ? Chcete mít jistou zaměstnaneckého poměru u jedné z nejlepších a nejsilnějčích firem na trhu ? Mít garantovanou velmi nadprůměrnou fixní mzdu ? Zašlete mně Váš životopis a po telefonu probereme detaily !

Vaší hlavní náplní práce bude:

  • Starostlivost o stávající portfolio klientů
  • Nastavení produktu pro klienta na míru
  • Kooperace s bankovními poradci
  • Dohlížení nad kvalitou poskytovaných služeb
Požadavky
  • SŠ vzdělání s maturitou
  • Platnou legislativní certifikaci
  • Výborné obchodní, komunikační a vyjednávací dovednosti
  • Prokazatelnou obchodní praxí v poskytování pojistných produktů
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 2 Sick days
  • Stravenky
  • Flexi passy
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Školení, certifikace
  • Možnost občasné práce z domova
  • Sleva na bankovní produkty
  • Další zaměstnanecké benefity...