Propojení...

PODPORA OBCHODU

Lokalita Žďár nad Sázavou
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 22 000 - 26 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 12 dny
Kontaktní osoba Siwek Tomáš
Referenční číslo 6-13-247148

Popis pozice

Zvládnete dělat podporu týmu obchodníků s technickým produktem? MS Excel máte v malíku? Tvorba nabídek je běžná součást vaší pracovní náplně? Nedělá vám problém komunikovat s dodavateli i v cizím jazyce? Menší společnost na Žďársku hledá kandidáty na pozici PODPORA OBCHODU.

Náplň práce:

  • komunikace a vyjednávání s dodavateli
  • příprava nabídek a kalkulací
  • komunikace a poradenství obchodním zástupcům i zákazníkům
  • objednávání produktů
  • optimalizace skladových zásob

Požadavky

  • SŠ / VŠ
  • komunikativní úroveň němčiny
  • pokročilá znalost PC - MS Office (zejména Excel)
  • Znalost Money S3 výhodou
  • praxe na obdobné pozici velkou výhodou
  • komunikační a prezentační dovednosti
  • proaktivní přístup
  • samostatnost a flexibilita
  • chuť učit se a rozvíjet
  • ŘP B

Benefity

13. a 14. mzda
Příspěvek na penzijní připojištění
Stravenky
Jazykové vzdělávání

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/obchod-marketing/

Obchod a marketing | Logistika | Procurement | Marketing / PR | Specialista | Technický produkt | Automotive | Produkt | Assistant