Propojení...

PODPORA MARKETINGU, 100 - 130 Kč/hod.

Lokalita Praha hl.m.
Obor
Druh pozice Částečný úvazek
Mzda 100 - 130 Kč/hod.
Zveřejněno před 29 dny
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 13-19-238249

Popis pozice

Máte zájem o brigádu pro významnou telekomunikační společnost? Baví vás komunikace přes Facebook a znáte prostředí telekomunikací?

Pro našeho klienta hledáme šikovné brigádníky na pozici asistenta/ky.

Náplň práce:

  • práce s Facebookem a komunikace se zákazníky, zodpovídání dotazů atd.
  • komunikace týkající se virtuálního prostředí ve firmě
  • administrativní podpora oddělení

Nástup: ihned
Plat: 100 - 130 Kč/hod.
Lokalita: Praha 4
Úvazek: 20 hodin/týdně (docházka ideálně každý den)
Spolupráce: dlouhodobě

Požadavky

  • student/ka VŠ
  • velmi dobré komunikační schopnosti
  • orientace v telekomunikacích
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • základní komunikativní znalost AJ
  • znalost práce na PC (převážně práce s Facebookem)
  • spolehlivost a ochota učit se novým věcem,
  • flexibilita

Benefity

  • získání praxe
  • příjemný kolektiv

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/brigady-docasna-prideleni/

HR a administrativa a právo | IT a telekomunikace | Administrativa | Zákaznický servis | Ostatní | Telekomunikace | Asistent / asistentka | Konzultant | Junior | Obecný | Týmová | Aktivní | Telekomunikace | Administration