Propojení...

PLC PROGRAMÁTOR, ŽĎÁRSKO, 25 - 40 000 KČ

Lokalita Žďár nad Sázavou
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 25 000 - 40 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Vejvoda Jan
Referenční číslo 6-30-241066

Popis pozice

Automotive už ti leze krkem? Nekonečně velké kanceláře nejsou nic pro tebe, nebo naopak jsi v malé firmě bez možnosti růstu? Nabízíme zlatou střední cestu! Jsme čistě konstrukční kancelář, v kanclu nás sedí 10, jsme v nádherných prostorách uprostřed města, kde se pracuje samo! Přijď se k nám podívat! Stojíme o šikovné lidi s AJ a ochotou cestovat, ale i kdybys cestovat nechtěl, židli tu pro tebe máme!

Náplň práce je jednoduchá – Průmyslová automatizace těch nejlepších pecí na průmyslové zpracování kovů!

Pošli nám svůj životopis a pojď se s námi pobavit o možnostech spolupráce!

Požadavky

  • SŠ/VŠ nejlépe elektrotechnického směru
  • Znalost PLC programování v prostředí Siemens Simatic
  • Praxe na podobné pozici velmi vítaná!
  • Komunikativní AJ
  • Vyhláška 50 velkou výhodou!
  • ŘP. B.
  • Ochota občasně cestovat

  • Flexibilní pracovní doba - jsme lidi, domluvit se dá na všem!
  • Jazykové vzdělávání
  • Služební NTB a telefon
a mnohé další

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Elektrotechnika | Elektronika | Programátor / vývojář | Specialista | Technik | PLC | Simatic | Řídicí systémy | Vyhláška 50 | Electrical technician