PLC programátor

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
11-10-375547
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chcete uplatnit své zkušenosti z pozice programátora PLC nebo technika automatizace? Znáte vývojové prostředí Siemens TIA Portal? Umíte německy nebo anglicky tak, abyste mohli trochu pohovořit s kolegy? Tak nám pošlete svůj životopis!

PLC PROGRAMÁTOR

Náplň práce:

  • Programování řídících systémů v prostředí Siemens TIA Portal
  • Pomoc při konstrukci a uvádění strojů a systémů do provozu
  • Občasné služební cesty
Požadavky
  • Znalost prostředí Siemens TIA Portal
  • Znalost AJ alespoň na úrovni B1
  • Ochota cestovat
Benefity

Bonusy (roční, při splnění úkolu atd.)

Stravenky

Mobilní telefon

Opravdu rodinné prostředí s pohodovou atmosférou

Nejnovější vybavení a odborná školení