Propojení...

PLÁNOVAČ VÝROBY s NJ

Lokalita Veselí nad Lužnicí
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 25 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 6 dny
Kontaktní osoba Holbová Miluše
Referenční číslo 7-21-240585

Popis pozice

Máte zkušenosti v plánování výroby, baví Vás logistika a jste technicky zaměřený človek? Tak hledáme právě Vás!

Pokud splňujete zmíněné pracovní požadavky, určitě čtěte dál.

Co můžete očekávat?

  • práci v nadnárodní firmě
  • možnost profesního růstu
  • maximální podporu ze strany společnosti

Vaší náplní práce bude:
  • plánování výroby
  • udržování optimálního stavu skladových zásob
  • plánování zakázek, vypisování zakázek dle požadavku obchodního oddělení
  • spolupráce s oddělením vývoje, kvality, produkce
  • zajištění chodu oddělení po dobu nepřítomnosti vedoucího

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • komunikativní znalost NJ
  • znalost MS Office, SAP výhodou
  • organizační schopnosti
  • ŘP sk.B

Benefity

  • jazykové vzdělávání
  • stravenky v hodnotě 90 Kč
  • rozvojový program: odborné semináře, volnočasové aktivity (PC dovednosti, komunikační tréninky)
  • sportovní aktivity v rámci firmy: týden lyžování v Alpách, plánované cyklistické výlety, Nordic Walking, Apfel Tag
  • péče o zdraví/DEN PRO ZDRAVÍ

Máte-li touhu pracovat v mezinárodní rodinné firmě, která přistupuje k zaměstnancům velmi individuálně, máte jedinečnou příležitost.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=vyroba-provoz

Engineering | Výroba a provoz | Průmysl | Výroba a průmysl | Logistik | Plánovač | Technik | Mistr | Materiál | Technologie | Výroba | Production planner