Plánovač výroby | Bílina

Referenční číslo
8-18-370819
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Plánujete změnu zaměstnání? Tak už neplánujte a pojďte plánovat k nám :-). Budoucího plánovače čeká:

  • příprava a zpracování operativních plánů s ohledem na požadavky zákazníka a výrobní kapacity
  • zapracovávání požadavků výrobních i nevýrobních úseků do výrobních plánů
  • sledování toku výroby, dodržování výrobních parametrů a jejich plnění ve vztahu k plánu
  • příprava podkladů pro objednávání materiálu a dílů atd.
  • předkládání zpracovaných výrobních plánů spolupracujícím úsekům
  • spolupráce s kolegy výrobního plánování, závodovou a divizní logistikou a ostatními úseky
  • účast na výrobních a logistických poradách
Požadavky

Pokud Vás místo plánovače zajímá, určitě od Vás budeme potřebovat:

  • SŠ vzdělání + 2 roky praxe v logistice/ plánování výroby nebo odpovídající VŠ vzdělání
  • znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • velmi dobrou znalost práce na PC (především práce v MS Excel, Outlook)
  • velmi dobré analytické myšlení
  • schopnost práce pod tlakem, schopnost zvládat stres
Benefity
  • garantovaný 13. a 14. plat
  • sick days
  • 5 týdnů dovolené
  • volné čerpání příspěvků na kulturní a zdravotní potřeby aj.
  • příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • odborná školení