Propojení...

PLANOVAČ VÝROBY

Lokalita Brno
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 40 000 - 50 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 4 měsíci
Kontaktní osoba Valná Lenka
Referenční číslo 16-30-244199

Popis pozice

  • tvorba plánu výroby na základě informací od zákazníka a možností výroby
  • tvorba výrobních příkazů / Controlling nad výrobními příkazy
–tvorba, reakce při relokaci na jiná pracovní střediska, při změně pracovního postupu atd.
  • efektivní využívání strojních zařízení a kontrola na hladkým tokem mezi výrobními operacemi
  • dohled nad množstvím sérií ve výrobním procesu / Udržování optimální výše rozpracovanosti a hodnoty skladu hotových výrobů
  • tvorba plánu nákupu surového materiálu / Spolupráce s nákupním oddělení při doporučených dodávkách surového materiálu

Požadavky

  • SŠ či VŠ vzdělání, ideálně technické
  • pracovní zkušenosti v oblasti plánování výroby
  • práce s ERP systémem – SAP, Oracle ( Microsoft Navision výhodou )
  • dobrá znalostAJ nebo NJ – slovem i písmem
  • týmový hráč
  • komunikační a organizační schopnosti, systematičnost

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Nákup | Logistika | Strojírenství | Plánovač | SAP | Production planner