Propojení...

Plánovač údržby

Lokalita Most
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 22 000 - 35 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 18 dny
Kontaktní osoba Langerová Tereza
Referenční číslo 8-21-240966

Popis pozice

Příležitost pro raketový start kariéry technického absolventa/ky! Jsi technický absolvent a máš chuť se učit od profesionálů? Nebo jsi zkušený technik?
Hledáme na pozici plánovače údržby absolventy, ale i zkušené kandidáty/ky!

Pracovní náplní plánovače údržby bude:

  • příprava akčních plánů a podkladů pro preventivní údržby a plánované zásahy na linkách,
  • spolupráce na plánu údržeb,
  • vyhodnocování dat z databáze prostojů, sledování parametrů údržby,
  • správa potřebných náhradních dílů,
  • zajišťování externích servisů podle požadavků a evidence oddělení úkonů údržby,
  • zajišťování prohlídek, kontrol a revizí na vyhrazených i nevyhrazených technických zařízeních.

Požadavky

  • SŠ vzdělání technického směru,
  • spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost,
  • anglický jazyk alespoň na základní úrovni,
  • uživatelská znalost MS Office (Word, Excel, Power Point,..),
  • znalost systému SAP, Profylax, apod. výhodou,
  • čtení výkresové dokumentace.

Benefity

  • příspěvek na dopravu,
  • finanční odměny za přítomnost a věrnostní bonusy,
  • finanční bonusy za plnění cílů a osobní ohodnocení,
  • vánoční bonusy (ve výši základní mzdy),
  • kafeterie 600 Kč/měsíčně.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=vyroba-provoz

Výroba a provoz | Výroba a průmysl | Elektrotechnika | Údržbář | Směna | Servis / služby | Maintenance worker