Propojení...

PL/SQL Developer - Junior

Lokalita Prague
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 35 000 - 45 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 dny
Kontaktní osoba Zeman Ondřej
Referenční číslo 2-10-240074

Popis pozice

Zajímá Vás vývoj databázových řešení na Oracle platformě?

Chcete pracovat na různých projektech pro mezinárodní společnosti?

Pro nadnárodní, velice známou a žádanou firmu hledáme uchazeče na pozici:

Junior PL/SQL Developer

Náplní Vaší práce bude:

  • analýza, návrh, PL/SQL programování a testování databázových systémů nebo aplikačních modulů
  • zpracování dokumentace
  • řešení výkonnosti, optimalizace, ladění databáze
  • integrace technických a aplikačních komponent

Na pozici budete součástí týmu pracujícího na projektu/ech pro velkého klienta

Požadavky

  • Ideálně VŠ vzdělání (computer science)
  • zkušenosti práce s databázemi (SQL, PL/SQL programování) - alespoň částečné
  • psaní kódů, údržba, testování, debugging
  • základní znalost Oracle Serverové Architektury
  • znalost DB Oracle
  • zkušenosti s Web services
  • velmi dobré komunikační dovednosti

Zkušenosti s DB migrací jsou výhodou, stejně tak jako programování v Javě a znalost databázových systémů

  • solidní znalost angličtiny, němčina je velkou výhodou
  • ochota cestovat - projekty v ČR (případně i v zahraničí)

Benefity

  • Práce na mezinárodních projektech
  • Profesní rozvoj
  • Atraktivní platové podmínky
  • 5 týdnů dovolené
  • Placené přesčasy
  • Penzijní připojištění
  • Poukázky na sportovní aktivity, stravenky, atd,...
  • Možnost vedení týmu pro zkušenější uchazeče

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/it-telekomunikace/

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Konzultace | Programátor / vývojář | Analytik | Oracle | PL/SQL | SQL | Programmer