Propojení...

PERSONALISTKA - TACHOV

Lokalita Tachov
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 30 000 - 35 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 22 dny
Kontaktní osoba Ulč Daniel
Referenční číslo 9-11-240967

Popis pozice

  • příprava a průběžné vyhodnocování ročního plánu vzdělávání
  • plánování a organizace školení (jazykové a odborné kurzy, legislativa)
  • administrace a evidence dokumentace ke vzdělávání v personálním informačním systému
  • hodnocení efektivity školení a školicích institucí
  • plánování a organizace adaptačního procesu zaměstnanců
  • vedení personální agendy souvisejí se zahájením/ukončení prac. poměru aj.
  • realizace vnitropodnikových průzkumů a anket
  • organizace firemních akcí (teambuildingy, večírky aj.)

Požadavky

Požadované znalosti a dovednosti:
  • střední úplné všeobecné vzdělání
  • komunikativní znalost anglického jazyka min.(B1)
  • uživatelská znalost práce na PC (MS Office, internet, sociální sítě)
  • všeobecný přehled a orientace v pracovněprávní legislativě a vedení personální agendy
  • zkušenost v oblasti firemního vzdělávání a rozvoje zaměstnanců vítána
  • výborné komunikační a organizační dovednosti
  • pečlivost a důslednost
  • řidičské oprávnění sk. B

Benefity

  • Bonusový systém společnosti
  • Profesní vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • Závodní stravování, stravenky
  • Příspěvek na volnočasové aktivity formou poukázek Unišek+
  • Týden dovolené navíc nad rámec ZP

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/finance-bankovnictvi/

Finance a bankovnictví | Analýzy | Účetnictví | Účetní | Týmová | Senior | Hlavní | Bookkeeper, accountant