Propojení...

OPERÁTOR/KA ZÁKAZNICKÉ LINKY, České Budějovice

Lokalita České Budějovice
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 18 000 - 25 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Labajová Adéla
Referenční číslo 209723

Popis pozice

Rádi komunikujete s lidmi? Ovládáte práci na PC a prodeje po telefonu Vám nejsou cizí?

Nabízíme zajímavou pracovní nabídku pro nově vznikající call centrum v Českých Budějovicích.

Náplň práce:

  • komunikace se zákazníky a řešení požadavků
  • prodej produktů zákazníkům

Nástup: 1.10.2016

Pozice vhodná i pro absolventy!

Požadavky

  • znalost práce na PC
  • dobré komunikační schopnosti
  • obchodní duch
  • ochota vzdělávat se a učit se novým věcem
  • ochotu pracovat ve směnném provozu

Benefity

  • mzda až 23 000Kč
  • služební telefon s neomezeným voláním a 15GB a dat
  • stravenky
  • týden dovolené nad rámec zákona
  • 2 dny osobní volna navíc
  • slevy na produkty společnosti pro Vás i Vaši rodinu
  • další benefity a zaměstnanecké výhody

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=lidske-zdroje-pravo-administrativa

HR a administrativa a právo | Zákaznický servis | Telesales | Operátor | Call centre | Aktivní | Call Center Operator