OPERÁTOR VÝROBY, Táborsko!

Plný úvazek
Mzda
23 000 - 29 000 Kč
Referenční číslo
7-18-352388
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

I v této nelehké době pro vás máme možnost pracovní pozice OPERÁTORA VÝROBY se smlouvou na dobu neurčitou a na hlavní pracovní poměr!

Pokud máte chuť pracovat a máte zkušenost s obsluhou výrobní linky, kontrolou výroby na lince a zvládnete odpovědnost za kvalitu výrobků, neváhejte se ozvat!

Výběrové řízení na tuto pozici stále probíhá, zašlete nám proto svůj životopis i v tomto období, kdy žádost bude zpracována online.

Požadavky
  • zkušenosti s prací na výrobní lince
  • pečlivost
  • ochota pracovat na 12ti hodinové směny
Benefity
  • 13. mzda
  • motivační finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvky na stravování – formou stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění