Propojení...

OPERÁTOR VÝROBY s ubytováním

Lokalita Liberec
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 18 000 - 19 500 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 dny
Kontaktní osoba Pražáková Anna
Referenční číslo 11-21-244726

Popis pozice

Hledáte stálé zaměstnání v Liberci na tři směny a ubytování je pro Vás důležitým faktorem?

Obsazujeme pozici OPERÁTORA VÝROBY do výrobní společnosti v průmyslové zóně JIH na 3 směny po 7,5 hodinách.

JAKO HLAVNÍ BENEFIT NABÍZÍME UBYTOVÁNÍ V CENTRU LIBERCE.
Ubytovna je nově zrekonstruovaná a nachází se 5 minut od autobusové zastávky.

Požadavky

  • Ochota pracovat na tři směny
  • Zručnost
  • Spolehlivost

Benefity

  • Výkonnostní bonus až 4 000 Kč
  • Zajištěné ubytování v centru Liberce
  • Dotované stravné od 16 Kč
  • 5 týdnů placené dovolené
  • Závodní lékař, zdravotní preventivní program
  • Příplatky za odpolední směnu

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=vyroba-provoz

Výroba a provoz | Výroba a průmysl | Operátor | Výroba | Směna | Montáž | Kvalita | Production Operator