Propojení...

Operátor výroby - Hodonín

Lokalita Hodonín
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 16 000 - 20 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Vojtaničová Eva
Referenční číslo 3-21-242948

Popis pozice

Myslíte si, že jste manuálně zručný/á?
Nevadí Vám vysoké pracovní nasazení a vícesměnný provoz?

Pokud jste odpověděli ANO, tak neváhejte a zašlete nám Váš životopis. V současné chvíli obsazujeme pozici Dělník/ce v Hodoníně.

Náplní Vaší práce bude:

  • kompletační operace prováděné manuálně nebo s pomocí jednoduchých ručních výrobních nástrojů. Manipulace s výrobním materiálem a provádění přidružených operací souvisejících s výrobním procesem.

Požadavky

  • manuální zručnost
  • zkušenost s montážemi výhodou
  • ochota pracovat ve třísměnném provozu
  • zájem o dlouhodobou spolupráci
  • možnost nástupu IHNED

Benefity

  • příspěvek na stravné
  • čisté a moderní pracovní prostředí

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/vyroba-provoz/

Výroba a provoz | Výroba a průmysl | Dělník | Operátor | Směna | Výroba | Montáž | Worker