Propojení...

OPERÁTOR VÝROBY - budoucí teamleader, KARVINÁ

Lokalita Karviná
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 16 500 - 18 500 Kč/měs.
Zveřejněno před méně než minutou
Kontaktní osoba Matulová Heczková Iveta
Referenční číslo 4-21-246500

Popis pozice

Nebojíte se manuální práce?
Umíte komunikovat s lidmi?

Hledáme operátora výroby, který se naučí obsluhovat a ovládat cca 7 pracovních stanic (obsluha jak plně automatických tak manuálně ovládaných strojů)
Následně dostane tým lidí, které si zaškolí a povede v rámci nové výrobní linky.

Nástup možný IHNED

Místo pracoviště: Karviná

Požadavky

  • minimálně výuční list ( elektro, příp. strojírenský obor) - podmínkou !!!
  • výborné komunikační schopnosti
  • kreativní myšlení - budete u rozjezdu zcela nové směny na nové výrobní lince a očekávají se nápady a zlepšující návrhy
  • fyzická zdatnost
  • praxe ve výrobě min. 6 měsíců
  • jeřábnický a vazačský průkaz výhodou

Benefity

  • příspěvek na stravné
  • možnost uplatnění ve významné zahraniční společnosti
  • možnost vypracování se z operátora výroby na team leadera
  • výkonnostní prémie
  • docházkový bonus

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/vyroba-provoz/

Výroba a provoz | Výroba a průmysl | Mistr | Operátor | Seřizovač | Výroba | Směna | Kvalita | CNC | Production Operator