Propojení...

Operátor výroby - Brno 27 000-31 000 Kč!!!

Lokalita Brno
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 27 000 - 31 000 Kč
Zveřejněno před 5 měsíci
Kontaktní osoba Vojtaničová Eva
Referenční číslo 3-21-309295

Popis pozice

Vstupte s námi do nového roku s novou práci!

Za odměnu před nástupem ukážeme budoucí pracoviště z blízka a zodpovíme všechny Vaše dotazy!

V ponuce máme dvousměnný/třísměnný i nepřetržitý provoz! Stačí si jenom vybrat!

Těšíme se na Vás!

Náplní Vaší práce bude:

  • manuální práce
  • zodpovědnost za kvalitu výrobků *montáž a kompletace
  • není nutná praxe z výroby, na vše Vás zaučíme

Nástup možný IHNED.

Požadavky

  • ochota pracovat ve dvousměnném/třísměnném provozu nebo nepřetržitém!
  • spolehlivost a dochvilnost!
  • záujem o dlouhodobé zaměstnání!
  • výborný zdravotní stav
  • schopnost práce ve stoje
  • možnost přesčasů

Benefity

Vaší odměnou za výkon bude každý měsíc!:
  • Nástupní mzda 20 790 Kč
  • Docházkový bonus 2 495 Kč
  • Příspevěk za směnnost: 900 Kč (2směny), 1800 Kč (3 směny), 3900 Kč (nepřetržitý provoz)
  • Osobní ohodnocení 500-2000 Kč

Dále dostanete:
  • navýšení mzdy po skušební době i po roce!
  • půlroční bonus minimálne 10 000 Kč (50% mzdy), vždy v květnu a v listopadu!
  • příplatek za svátek 145 %!!!
  • příplatek za noc 10 %
  • příplatek za víkend 20 %
  • příplatek za přesčas 25 %
  • 5 týdnů dovolené
  • zajištění pracovních oděvů a pomůcek
  • skill bonus 500 - 1500 Kč
  • dotované závodní stravování 55%

Výroba a provoz | Výroba a průmysl | Operátor | Výroba | Production Operator