Propojení...

Operátor výroby až 19000 Kč

Lokalita Brno
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 17 000 - 19 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Vojtaničová Eva
Referenční číslo 3-21-240252

Popis pozice

Staňte se i Vy součástí úspěšného týmu našeho klienta vyrábějící komponenty pro automobilový průmysl známych značek! Rozšiřujeme tým o šikovného operátora.

Neváhejte a zašlite nám svůj životopis!

Vaší náplní práce bude:

  • jednoduchá manuální práce
  • budete vyrábět a kontrolovat komponenty do aut významných značek
  • prichystávat na balení

Požadavky

Kandidát by měl splňovat následující kritéria:
  • základní, SOU nebo SŠ
  • ochota pracovat v třísměnném provozu
  • výborný zrak!!!
  • schopnost odhalit vady
  • zkušenosti s výrobou výhodou nikoli podmínkou!
  • manuální zručnost
  • umět s meřidli
  • důraz na týmovou spolupráci
  • samostatnost a spolehlivost

Společnost nabízí zajímavý systém firemních výhod, možnost odborného a profesního růstu, zázemí silné stabilní mezinárodní společnosti.

Motivující finanční ohodnocení s ohledem na plnění stanovených ukazatelů, ostatní zaměstnanecké výhody, moderní prostředí stabilní mezinárodní společnosti.

Možnost karierního růstu

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/vyroba-provoz/

Výroba a provoz | Výroba a průmysl | Zámečník | Údržbář | Technik | Seřizovač | Operátor | CNC | Kvalita | Výroba | Směna | Setter / CNC machines programmer