OPERÁTOR VÝROBY - 2 SMĚNY

Plný úvazek
Mzda
130 Kč
Referenční číslo
5-18-137847
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro výrobní společnost, vyrábějící zdravotnickou techniku, hledáme šikovné OPERÁTORY.

Jedná se o velmi drobnou manuální práci - pájení, šití, montáž zdravotnického materiálu. Práce s mikroskopem a lupou.

Práce pouze na 2 směny od pondělí do pátku. Ranní směna 6:00-14:00, odpolední směna 14:00 - 22:00.

Nástup možný IHNED

Pokud můžete nabídnout zkušenost s velmi drobnou manuální prací, zašlete CV na sona.lunakova@grafton.cz nebo volejte na 724 748 142 .

Požadavky
  • manuální zručnost
  • výhodou zkušenost ve výrobní firmě zabývající se zdravotnickou technikou
  • schopnost dodržovat pracovní a výrobní postupy
  • spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost
  • nástup možný IHNED
Benefity
  • 130 Kč/hod hrubého
  • po zkušební době výkonsostní bonusy
  • 2 směny (ranní a odpolední)
  • volné víkendy
  • 80kč stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • místo pracoviště: Hradec Králové