Propojení...

OPERÁTOR ve VÝROBĚ

Lokalita Zlínský kraj
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 20 000 - 25 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 dny
Kontaktní osoba Beránková Daniela
Referenční číslo 10-21-238194

Popis pozice

Máte zájem o práci v Holešově? Nevadí Vám práce v nepřetržitém provozu? Hledáme právě teď OPERÁTORY do výroby.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • příprava a důsledná kontrola vstupního materiálu
  • obsluha výrobní linky
  • manipulační práce s těžšími břemeny
  • kontrola vytlačovaného materiálu a řešení případných výrobních komplikací
  • balení a značení hotových produktů

Jedná se o směnný provoz - 2 dny ranní, 2 dny noční, 4 dny volno.

Požadavky

  • vzdělání nebo praxe ve strojírenství, plastařině nebo v chemickém průmyslu výhodou, nikoli podmínkou
  • ochota pracovat ve 4 směnném provozu
  • maximální spolehlivost a flexibilia

Práce je na dobu určitou, s možností prodloužení!

Benefity

  • fixní mzda: 18 000 Kč/měs + příplatky a prémie
  • po 3 měsících zvýšení fixní mzdy
  • podnikové stravování (částečně dotované) či stravenky
  • práce ve stabilní a rozvíjející se společnosti
  • práce v čistém a moderním provozu
  • místo výkonu práce: HOLEŠOV

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/vyroba-provoz/

Výroba a provoz | Výroba a průmysl | Dělník | Operátor | Výroba | Směna | Production Operator