Propojení...

OPERÁTOR V ČISTÉ VÝROBĚ - HRANICE 18 500 KČ

Lokalita Olomoucký kraj
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 16 500 - 18 500 Kč/měs.
Zveřejněno před 3 měsíci
Kontaktní osoba Brussová Kateřina
Referenční číslo 12-21-236826

Popis pozice

OPERÁTOR VÝROBY HRANICE - ČISTÁ A LEHKÁ PRÁCE

MŮŽETE NASTOUPIT IHNED, smlouva na HPP dlouhodobě přímo do kmene.

Pro výrobu v Hranicích, hledáme operátory a operátorky na ruční kompletaci zdravotnických sad.

Smlouva na HPP přímo do společnosti.
Vhodné i pro absolventy!

Náplň práce:

  • čistá práce ve výrobě - manipulace s drobnějšími dílci
  • kompletace a balení zdravotnických setů
  • orientace v dokumentaci
  • práce ve 2 směnném provozu

Požadavky

  • dobrá manuální zručnost
  • dobrý zrak (brýle nevadí)
  • 2 směny (některé provozy lze 3 směny)

Měsíční celková hrubá mzda 16 500 -18 500,- Kč dle odpracovaných hodin a směnnosti
Benefity:
  • dovolená 25 dní
  • stravenky 70,- Kč
  • docházkový bonus
  • vysoké příplatky za směnnost a přesčasy
  • osobní ohodnocení
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • čistá práce
  • fyzicky nenáročné!

Práce na HPP přímo ve společnosti.

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím k posouzení IHNED svůj ŽIVOTOPIS na uvedený email p. Kateřiny Brussové.

Výroba a provoz | Výroba a průmysl | Operátor | Soustružník | Frézař | CNC | Výroba | Směna | Production Operator