Propojení...

Operátor/ka výroby až 19 000 Kč i 1 směnný !

Lokalita Brno
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 16 500 - 19 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 12 dny
Kontaktní osoba Pospíšil Michal
Referenční číslo 3-21-247402

Popis pozice

Chcete fyzicky nenáročnou práci i v 1 směnném provozu na pozici operátor výroby?
Nabízíme dlouhodobou práci ve výrobním závodě na hlavní pracovní poměr.

Co budete dělat?

  • Jako operátor výroby budete ručně kompletovat součástky pro elektrovýrobu
  • budete pracovat s drobnými komponenty

Požadavky

  • manuální zručnost a šikovnost
  • schopnost pracovat s velmi drobným a jemným materiálem
  • ochota pracovat ve směnném provozu

Benefity

  • po zkušební době navýšení mzdy o 2000 Kč
  • Týden dovolené navíc, relaxovat můžete celých 25 dní za rok
  • Měsíční docházkový bonus 1 000Kč a kvartální ve výši 3 000Kč
  • Za kvalitně odvedenou práci máte nárok na další bonusy
  • Možnost kariérního růstu
  • Závodní stravování
  • Soboty s příplatkem 75% !!!

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/vyroba-provoz/

Výroba a provoz | Výroba a průmysl | Elektrotechnika | Řemeslné práce | Lehké pomocné práce | Dělník | Operátor | Elektro | Směna | Výroba | Kvalita | Production Operator