Propojení...

Operátor/ka ve zdravotnických potřebách - Veverská Bítýška

Lokalita Veverská Bítýška
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 16 000 - 19 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Vojtaničová Eva
Referenční číslo 3-21-240271

Popis pozice

Hledáte stabilní a dlouhodobou práci ve zcela čisté výrobě? Jste ochotni pracovat v TŘÍSMĚNNÉM či NEPŘETRŽITÉM PROVOZU? Je pro Vás zajímavá lokalita Veverská Bítýška (velmi dobře dostupná z Brna na všechny směny) s příspěvkem na dopravu?

V tom případě hledáme právě Vás!
Vaší náplní práce bude kompletace, skládání a balení zdravotnického materiálu určeného pro operační sály. Jedná se o velmi čistou výrobu, práce se vykonává ve stoje a v ochranných pracovních pomůckách.

Nástup možný IHNED.

Požadavky

  • manuální zručnost
  • spohlehlivost
  • ochota pracovat v třísměnném nebo nepřetržitém provozu
  • zájem o dlouhodobou spolupráci

Benefity

  • příspěvek na dopravu
  • navýšení mzdy o 10% po zkušební době
  • zajímavé finanční ohodnocení (bonusy za docházku a produktivitu)
  • velká možnost přechodu do kmenového stavu
  • 5 týdnů dovolené
  • zajímavé lékařské pracovní prostředí

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/vyroba-provoz/

Výroba a provoz | Výroba a průmysl | Lehké pomocné práce | Balení | Operátor | Dělník | Výroba | Směna | Production Operator