Propojení...

OPERÁTOR MONTÁŽNÍ LINKY - MOŠNOV

Lokalita Moravskoslezský kraj
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 18 000 - 21 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 3 dny
Kontaktní osoba Matulová Heczková Iveta
Referenční číslo 4-21-238196

Popis pozice

Hledáte práci ve výrobě a nevadí Vám dojíždění do Mošnova?
Můžete pracovat na třísměnný provoz?

Pak nám zašlete svůj životopis!

Hledáme pracovníky do výroby:

  • obsluha montážních linek (automobilový průmysl)
  • vrtání, broušení, práce s nářadím, s utahovačkami aj.
  • výstupní kontrola své práce
  • čištění, povrchová úprava dílů
  • třísměnný provoz (nyní chvíli dvousměnný provoz, za cca 3 měsíce přesun na třísměnný provoz)

Pracoviště: Mošnov

Nástup IHNED

Požadavky

  • praxe a znalosti z výroby a montážních linek výhodou
  • schopnost a ochota dojíždět a pracovat na třísměnný provoz
  • dobrý zdravotní stav a fyzická zdatnost (práce ve stoje)
  • práce s nářadím znamená větší zátěž na ruce a prsty

Benefity

  • motivující platové ohodnocení
  • výkonnostní bonus
  • bonus za mimořádnou směnu
  • půlroční prémie
  • možnost využití firemního autobusu - zdarma (autobus je pouze z některých měst-např.Ostrava, Bílovec, Studénka, Havířov, Orlová, Frýdek-Místek)

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/vyroba-provoz/

Výroba a provoz | Výroba a průmysl | Dělník | Montér | Operátor | Výroba | Montáž | Kvalita | Production Operator