Propojení...

Operátor divize ELEKTRO - nástup BEZ druhého kola!

Lokalita Brno
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 17 200 - 20 500 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 dny
Kontaktní osoba Eva Vojtaničová
Referenční číslo 3-21-244440

Popis pozice

Končíte školu a chcete nastartovat svou kariéru? Zajímá Vás oblast elektro? Máte zájem o dlouhodobou spolupráci na HPP, nebojíte se třísměnného provozu a jste spolehlivý/spolehlivá? Pak hledáme právě Vás!

Náplní práce bude:

  • Dopajování desek plošných spojů
  • Pájení mikropájkou
  • Technická / manuální práce drobnějšího charakteru
  • Oprava defektů, detekce falešných chyb

Místo výkonu práce je v Brně - Slatina, jedná se o třísměnný provoz (ranní/odpolední/noční)

Požadavky

  • Zkušenost s osazováním desek plošných spojů výhodou
  • Schopnost číst pracovní instrukce
  • Manuální zručnost a šikovnost
  • Samostatnost, zodpovědnost
  • práce ve 3-směnném provozu (i noční směny)
  • velmi dobrý zrak

Nástup IHNED nebo dohodou.

  • zajímavé výkonnostní ohodnocení, při splnění všech předpokladů
  • možnost kariérního růstu spojeného s růstem mzdy!
  • příplatky (přesčas, víkend, noční směna, ....)
  • dotované závodní stravování
  • 1 týden dovolené navíc

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/vyroba-provoz/

Výroba a provoz | Výroba a průmysl | Elektronika | Elektrotechnika | Řemeslné práce | Elektrikář / elektromechanik | Dělník | Operátor | Zámečník | Technik | Elektro | Směna | Výroba | Pájení | Electrical technician