Propojení...

OPERÁTOR CNC / 2 SMĚNY

Lokalita Žďár nad Sázavou
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 27 000 - 35 000 Kč
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Koláček Štěpán
Referenční číslo 6-21-323116

Popis pozice

CNCčkaři POZOR!

Do menší firmy hledáme zkušené obráběče, ale i šikovné absolventy, kteří by se rádi profesně zdokonalovali a podíleli se na zajímavých úkolech výroby.

U nás nebudete jen panák, který vyndává hotové kusy.
Hledáme člověka, který se chce přímo podílet na tvorbě postupů výroby jednotlivých dílů.

Vaší pracovní náplní bude hlavně:

  • obsluha CNC obráběcího centra
  • mezioperační kontrola

Požadavky

  • zkušenosti s obsluhou CNC
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • ochota pracovat NA DVĚ SMĚNY (ranní/odpolední)
  • spolehlivost, přesnost, preciznost

Benefity

  • 20 dní dovolené
  • firemní posilovna
  • poukázky na sport/masáže/bazén
  • stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • příspěvek na životní a penzijní pojištění 700 Kč/měsíc
  • příspěvek na dovolenou, Vánoce
  • jazykové kurzy

Výroba a provoz | Engineering | Výroba a průmysl | Strojírenství | Operátor | Seřizovač | CNC | Směna | Výroba | CNC machine operator